- SONY

Цена
€284 00 / 555 46 лв
с ДДС
В Наличност


За незабравими филмови моменти - Получавате най-доброто място у дома.
Компактна тонколона, събуфър и задни високоговорители създават автентичен съраунд звук, докато изводът за 400 W и Dolby® Digital ви помагат да бъдете в сърцето на всички ваши любими филми.Насладете се на 5.1-канален истински съраунд звук - Дайте на филмите саундтрака, който заслужават, с 5.1-канален реален съраунд звук.Задните високоговорители и външният събуфър работят с 3-канална компактна тонколона за динамичен звук като на кино.Изберете идеалната настройка - Бутон за всеки звук - изберете този, който е подходящ за това, което гледате или слушате.Изберете един от режимите "Автоматичен", "Стандартен", "Кино", "Музика", "Нощ" и "Глас" и използвайте регулирането на силата на звука на събуфъра за фина настройка на зрителското изживяване.Възпроизвеждайте любимата си музика - Не всичко е филми и телевизия - можете лесно да пускате любимата си музика и през компактната тонколона.Настройка за секунди - HT-S20R е почти готов за работа още от кутията.Само го включете, свържете главната си високоговорител-колона и задните високоговорители чрез маркирани в различни цветове връзки, позиционирайте свързания събуфър и задните високоговорители и се насладете на 5.1-канален реален съраунд звук.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Усилвател, тип | Digital Amplifier, S-Master |
| Брой канали | 5.1 ch |
| Изх. мощност, W | 600 W |
| Субуфер, тип | Wired |
| Интерфейс | Analogue audio input (stereo mini), USB type A, FAT32 / NTFS, Optical-audio input |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| HDMI | Input / Output: 0 / 1 (ARC) |
| Аудио формати | Optical in: Dolby Digital, LPCM 2ch; HDMI in: Dolby Digital, LPCM 2ch, Dolby Dual mono; USB: WAV, MP3, WMA; BLT (RECEIVER): SBC |
| Звукови режими | Auto Sound, Cinema, Music; Sound effects: Night Mode, Voice Mode |
| Високоговорители, тип | Speaker structure: 5.1ch (Wired Subwoofer), Bar speaker: 1 (SS-S20R), Subwoofer: 1 (SA-WS20R), Rear speaker: 2 (SS-SS20R) |
| Консумация, W | SW 55W / SUR 20W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | yes |
| Монтаж на стена | yes |
| Батерии | - |
| Размери, mm | Main unit: 900 x 52 x 74.5 mm; Subwoofer:192 x 385 x 362 mm, Rear speaker (x2): 83 x 180 x 74.5 mm; Amp. box: 160 x 52 x 160 mm |
| Тегло, kg | Main unit: 2 kg; Subwoofer: 7.8 kg; Amp box: 0.8 kg |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой канали | 5.1 |
| Брой канали | 5.1 |
| Изх. мощност, W | 600 |
| Изх. мощност, W | 600 |
| Bluetooth | Да |
| HDMI | Да |
| HDMI | Да |
| Цвят | Black |
| Bluetooth | Да |
| FM радио | Не |
| FM радио | Не |
| Дистанционно управление | Да |
| Дистанционно управление | Да |
| Монтаж на стена | Да |
| Монтаж на стена | Да |
| Подкатегория | Soundbars |
| Приложение | за дома |
| Батерии | Не |
| Батерии | Не |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Soundbars |
| Тегло | 15.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | Саундбар |
| Захранване | Активни |
| Изходна мощност (W) | 600 W |
| Брой говорители (count) | 5 |
| Цвят | Черен |
| Импеданс (Ohm) | 6 |
| Честотен обхват | 20Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 88 |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Не |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Чифт | Не |
| Тегло | 15.05кг |
Sony HT-S40R 5.1ch Soundbar система за домашно кино
Потопете се в кинематографичен звук със Sony HT-S40R, 5.1-канална soundbar система, която доставя мощен и обгръщащ аудио опит. С безжичен субуфер и задни тонколони получавате истински съраунд звук без излишни кабели.
Ключови Предимства
- Истински 5.1 съраунд звук — Включва soundbar, безжичен субуфер и две безжични задни тонколони за потапящо аудио изживяване.
- Безжични задни тонколони — Поставете задните тонколони навсякъде в стаята без да теглите кабели, благодарение на безжична връзка със субуфера.
- Bluetooth свързаност — Стриймвайте музика безжично от вашия смартфон, таблет или други Bluetooth устройства.
- Множество входове — Свържете телевизор, Blu-ray плейър или игрова конзола чрез HDMI ARC, оптичен или USB.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Soundbar със субуфер и задни тонколони |
| Канали | 5.1 |
| Изходна мощност | 600 W |
| Субуфер | Безжичен, 160 mm драйвер |
| Задни тонколони | Безжични, 2-пътни |
| Bluetooth | Да |
| HDMI вход | 1 (ARC) |
| Оптичен вход | 1 |
| USB вход | 1 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Sony HT-S40R Soundbar
- Безжичен субуфер
- 2 безжични задни тонколони
- Дистанционно управление
- HDMI кабел
- Оптичен кабел
- Захранващи кабели
- Шаблон за стенен монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








